skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Денеска во 18 часот седница на ЦО на СДСМ за кадровските промени
Последен ден од изборите во ЕУ, првичните резултати пред полноќ
Од среда започнува пријавувањето за социјална помош во центрите
Торонто влезе во големото НБА финале
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Адам Лабунски за „Ексклузив“ ја откри причината зошто е исфрлен од „Ѕвездите на Гранд“ (ВИДЕО)

Адам Лабунски за „Ексклузив“ ја откри причината зошто е исфрлен од „Ѕвездите на Гранд“ (ВИДЕО)
  • 25.04.2019

Ииии драмата може да продолжи… а, започна пред неколку дена. Главните ликови се Адам Лабунски на една страна и Гранд продукција на другата страна, поточно Марија Шерифовиќ.

А, приказната е следна…

Адам Лабунски беше македонскиот претставник во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“, се додека не беше дискфалификуван од страна на неговата менторка Марија Шерифовиќ.

Пејачката преку Инстаграм соопшти дека Адам повеќе нема да се натпреварува, поради неговото недолично однесување, а одлуката да биде отстранет била на продукцијата.

Адам исто така се обрати преку социјалните мрежи, но ние решивме да ја слушнеме неговата страна од приказната… како тој се однесувал и зошто повеќе не е дел од „Ѕвездите на Гранд“.

 

 

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top