skip to Main Content

(Галерија 18+): Разголени секси фотографии – пејачка од Босна уапсена за убиство

(Галерија 18+): Разголени секси фотографии – пејачка од Босна уапсена за убиство
  • 06.10.2019

Сунита Хиндиќ Бошњаковиќ, пејачка од Босна и Херцеговина, е уапсена за убиството на 55 годишниот Нино Иванковиќ, сопственик на мотел во местото Буна крај Мостар.

20-годишната пејачка според локалните босански медиуми, сама се пријавила во полиција, а од извори на полицијата, се потврдува дека Сунита била донесена од Травник во Мостар со двете нозе во гипс бидејќи и двете нозе и биле скршени, а моментално трае распитот.

Насилството не и било непознато на локалната пејачка која и порано е приведувана за насилство и арогантно однесување во полиција.

Сунита има Фејсбук профил кој изобилува со полуголи фотографии, пеела по кафеани, а често се фалела дека била избрана за мис на Херцеговачко-неретванскиот кантон во БиХ.

 

 

Back To Top