skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева ќе сведочи пред Русковска во 10 часот во вторник
Јанева негира дека дала наредба за претрес на обвинителите
Обвинителот Рустеми сведочи во ОЈО
Стефанова за комуникацијата меѓу Јанева и Камчев: Не сум експерт за криминал
Скопје и Софија ја интензивираат соработката во одбраната
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Баерн ја одреди цената за Левандовски

Баерн ја одреди цената за Левандовски
  • 07.06.2018

Германскиот шампион Баерн Минхен можеби ќе го продаде својот најдобар стрелец Роберт Левандоски, кој објави желба да си замине. Клубот кој ќе сака да го ангажира полскиот репрезентативец ќе треба да плати 200 милиони евра, објавија германските медиуми.

Шефовите на Баварскиот тим разговарале со агентот на Полјакот, Пини Захави и го информирале за нивната одлука.

Левандовски веќе долго време е поврзуван со Реал Мадрид, а ПСЖ и Челзи исто така се заинтересирани за неговите услуги.

Back To Top