skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Обвинителството го стави под лупа бегството на Груевски
1ТВ ја презеде медиумската лидерска позиција
Европските Зелени го обвинуваат Орбан дека се обидува да предизвика конфликт
Заев: Груевски е кукавица, категорично ги отфрлам сите шпекулации за каков било политички договор со него
Груевски илегално влегол во Албанија, а со пасош излегол на границата со Црна Гора
Иванов одбива каква било инволвираност во врска со донесената судска одлука за Јанакиески
Заев-Борисов: Нашите две земји се пример за новата реалност на Балканот
1ТВ достапна на Тотал ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK

“Spice Girls” не се откажуваат: Викторија ќе ни се придружи на турнеата! (ФОТО)

“Spice Girls” не се откажуваат: Викторија ќе ни се придружи на турнеата! (ФОТО)
  • 08.11.2018

“Spice Girls” наводно закажале и седми концерт на турнеата како би им се придружила и Викторија Бекам.

Откако “Spice Girls” неодамна и официјално објавија датуми за концертите на турнеата низ Британија која стартува во јуни 2019 години, поради која се собраа повторо после шест години, Викторија Бекам им ја посака целата среќа, но сепак остана на својот став дека нема да учествува на турнеата поради обврските кои ги има со модната линија.

Било предвидено турнеата да опфати шест концерти, меѓутоа, наводно е закажан и седми за Викторија да се придружи на девојките на сцената барем на еден настап.

-Ќе ни се придружи на 14 јули- изјави Мелани која истакнува дека без Викторија не би било тоа тоа.

Од друга страна ПР тимот на Викторија изјавија дека таа останува на нејзиниот став и дека нема намера повторно да настапи со девојките.

 

 

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top