skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Орце се жалел, а Заев пријавувал за можниот рекет на бизнисмени?
Далгариан: Мицотакис ќе го блокира Скопје, онолку колку што ќе му дозволат НАТО и ЕУ
СИРИЗА: Среќно враќање во реалноста за Нова демократија
Димитров: Европеизацијата на Северна Македонија ќе биде позитивно и за Грција
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

„Lucky days“ или огромни попусти во „Нептун“ до 18 март! (ВИДЕО)

„Lucky Days“ или огромни попусти во „Нептун“ до 18 март! (ВИДЕО)
  • 15.03.2019

Доколку ви треба машина за перење алишта, нов мобилен телефон, шпорет, слушаки, лаптоп, компјутер и многу други работи кога станува збор за апарати од бела техника, „Нептун“ ви го нуди најголемиот избор.

Имаат традиционално „Lucky days“ или огромни попусти до 18ти март! Па затоа побрзајте и искористете ги:

Back To Top