skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Османи оптимист дека многу бргу ќе се најде решение за законот за ЈО
Заев: Секој предлог за законот за јавно обвинителство е вреден за внимание
ВМРО-ДПМНЕ достави предлог за законот за ЈО

(18+) Милијардерката Кајли го покажа својот задник

(18+) Милијардерката Кајли го покажа својот задник
  • 12.09.2019

Кајли Џенер, реалити ѕвездата од кланот Кардашијан на само 22 годишна возраст стана најмладата милијардерка на светот. Кајли редовно на социјалните мрежи објавува свои провокативни и секси фотографии.

Сега младата милијардерка во прегратка на својот партнер Тревис Скот се  фотографираше гола за новото издание на магазинот „Плејбој“.

„Кога Хјустон ќе го сретне ЛА“,напиша Кајли под фотката која за помалку од 24 часа доби неверојатни 12 милиони лакови.

Back To Top