skip to Main Content

(18+) Милијардерката Кајли го покажа својот задник

(18+) Милијардерката Кајли го покажа својот задник
  • 12.09.2019

Кајли Џенер, реалити ѕвездата од кланот Кардашијан на само 22 годишна возраст стана најмладата милијардерка на светот. Кајли редовно на социјалните мрежи објавува свои провокативни и секси фотографии.

Сега младата милијардерка во прегратка на својот партнер Тревис Скот се  фотографираше гола за новото издание на магазинот „Плејбој“.

„Кога Хјустон ќе го сретне ЛА“,напиша Кајли под фотката која за помалку од 24 часа доби неверојатни 12 милиони лакови.

Back To Top