skip to Main Content

1 милион лајкови за еден ден: Шварценегер откри како ќе изгледа во новиот „Терминатор“! (ФОТО)

1 милион лајкови за еден ден: Шварценегер откри како ќе изгледа во новиот „Терминатор“! (ФОТО)
  • 06.04.2019

Арнолд Шварценегер повторно ќе го гледаме во филмската франшиза „Терминатор“: Новиот дел го носи насловот „Терминатор – Dark Fate“, а популарниот Шварци ќе се најде во главната улога, во улогата на Терминатор.

Арнолд на Инстаграм откри како ќе изгледа во новиот филм, кој ќе почне да се прикажува во кината насекаде низ светот од 1 ноември 2019 година.

Шварценегер објави фотографија на Инстаграм, која за само еден ден има близу 1 милион лајкови!

-Се вратив.- напиша Арнолд на фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

I’m back. November 1.

A post shared by Arnold Schwarzenegger (@schwarzenegger) on

Back To Top