skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
(Видео) Со дрон во Скопје откриен потпалувач на оган
Веќе е извесно дека завршница за предметите на СЈО ќе има
Вистиномер.мк: Химната не е отстранета од образовните програми за основците
Анѓушев: Едно семејство не може да живее со 200 евра плата, минималната плата мора да расте

Џудистката Ина Десковска: Толку секси, а мажите се плашат од неа (ВИДЕО)

Џудистката Ина Десковска: Толку секси, а мажите се плашат од неа (ВИДЕО)
  • 13.06.2019

Ина Десковска е една од најатрактивните девојки во Македонија, а специфично за неа е дека е џудистка и воопшто не кореспондира со нејзиниот изглед. На прв поглед изгледа како убава, фина и кротка девојка, но сепак таа е вистински шампион и борец.

Дека изгледот многу често знае да излаже таа е вистински пример. Во продолжение погледнете го разговорот помеѓу неа и новинарот Зоран Василевски:

 

Back To Top