skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
ДКСК: Заев не може да биде премиер и министер за финансии
Заев: Го повлекувам предлогот да бидам и министер за финансии, иако уставот и законите го дозволуваат тоа
Атанасов: Сакав да бидам министер, бидејќи во образованието се прави малку
Весел Мемеди ќе поднесе оставка од функцијата потпретседател на Собранието
Шекеринска: Северна Македонија ќе учествува на сите сензитивни дискусии во НАТО
Димитров: Бугарија и Македонија ќе најдат начин низ пријателство и почит да го решат прашањето за Гоце Делчев
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Џудистката Ина Десковска: Толку секси, а мажите се плашат од неа (ВИДЕО)

Џудистката Ина Десковска: Толку секси, а мажите се плашат од неа (ВИДЕО)
  • 13.06.2019

Ина Десковска е една од најатрактивните девојки во Македонија, а специфично за неа е дека е џудистка и воопшто не кореспондира со нејзиниот изглед. На прв поглед изгледа како убава, фина и кротка девојка, но сепак таа е вистински шампион и борец.

Дека изгледот многу често знае да излаже таа е вистински пример. Во продолжение погледнете го разговорот помеѓу неа и новинарот Зоран Василевски:

 

Back To Top