skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Радев: Ја поддржуваме Северна Македонија, но не безусловно
Лидерската средба неизвесна
Апостолакис за МИА: И двете страни да ги извлечат позитивните работи од Договорот од Преспа
Скопје и Сеул воспоставија дипломатски односи
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Џони Деп одлепи по атрактивна девојка од Србија! (ФОТО)

Џони Деп одлепи по атрактивна девојка од Србија! (ФОТО)
  • 11.02.2019

Светскиот актер Џони Деп се наоѓа веќе неколку недели во Белград бидејќи го снима филмот Минимат, но се труди да ги избегне медиумите и во главно тоа му оди од рака!

Меѓутоа, случајно или сепак намерно, актерот се најде во друшто со една атрактивна девојка која е член на бендот Хуррикејн! Имено, Деп ја запознал Ивана Николиќ во еден лукскузен ресторан во Белград.

Како што дознаваме, прочуениот пират од Карибите бил воодушевен бидејки овие српски лепотици ја започнале кариерата на Карипските острови кои тој често ги посетува.

Деп инаку изразил желба да го запознае и остатокот од групата и тоа ќе се случи овие денови…Спремен е да се дружи со нив како овде, така и на островот Сент Мартин во март кога оваа група ќе има настапи, а покасно оваа година и во Лос Анџелес.

Back To Top