skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Орце се жалел, а Заев пријавувал за можниот рекет на бизнисмени?
Далгариан: Мицотакис ќе го блокира Скопје, онолку колку што ќе му дозволат НАТО и ЕУ
СИРИЗА: Среќно враќање во реалноста за Нова демократија
Димитров: Европеизацијата на Северна Македонија ќе биде позитивно и за Грција
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Џеј Ло се појави во секси издание, но нешто друго го привлече вниманието на јавноста (ФОТО)

Џеј Ло се појави во секси издание, но нешто друго го привлече вниманието на јавноста (ФОТО)
  • 17.03.2019

По веридбата на Бахамите, Џенифер Лопес и Алекс Родригес се вратија на секојдневните активности. Имено, тие пред некој ден се појавија во теретаната во Мајами, каде пристигнале со „ѕверот“ Ролс Ројс.

Пејачката пристгинала во секси спортска комбинација, меѓутоа сосема нешто друго го привлече вниманието на јавноста.

Имено, во прашање е вереничкиот прстен кој таа го доби од Алекс, вреден помеѓу два и пет милиони долари.

Back To Top