skip to Main Content

Џеј Ло се појави во секси издание, но нешто друго го привлече вниманието на јавноста (ФОТО)

Џеј Ло се појави во секси издание, но нешто друго го привлече вниманието на јавноста (ФОТО)
  • 17.03.2019

По веридбата на Бахамите, Џенифер Лопес и Алекс Родригес се вратија на секојдневните активности. Имено, тие пред некој ден се појавија во теретаната во Мајами, каде пристигнале со „ѕверот“ Ролс Ројс.

Пејачката пристгинала во секси спортска комбинација, меѓутоа сосема нешто друго го привлече вниманието на јавноста.

Имено, во прашање е вереничкиот прстен кој таа го доби од Алекс, вреден помеѓу два и пет милиони долари.

Back To Top