skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
(Видео) Со дрон во Скопје откриен потпалувач на оган
Веќе е извесно дека завршница за предметите на СЈО ќе има
Вистиномер.мк: Химната не е отстранета од образовните програми за основците
Анѓушев: Едно семејство не може да живее со 200 евра плата, минималната плата мора да расте

Џесика Алба допатува во Хрватска

Џесика Алба допатува во Хрватска
  • 13.06.2019

Актерката Џесика Алба, допатува во Дубровник, Хрватска. Таа заедно со  колешката Габриела Унион,  ја промовираат серијата „L.A.’s Finest“ на настанот „New Europe Market“, каде се собираат професионалци од светот на телевизијата и филмот.Џесика била воодушевена од Јадранот и за медиумите изјавила дека овде и би живеела.

Back To Top