skip to Main Content

Џастин Бибер фатен како бутка количка за бебиња, а кој е во количката ќе ве остави без зборови! (ФОТО)

Џастин Бибер фатен како бутка количка за бебиња, а кој е во количката ќе ве остави без зборови! (ФОТО)
  • 23.10.2018

Еден од најпознатите млади музички ѕвезди на денешницата, Џастин Бибер (24), многумина ги остави во шок кога ги прошета своите кучиња – во количка.

После нервниот слом кој го доживеа неодамна поради лошата здравствена состојба на неговата поранешна девојка Селена Гомез, пејачот оздравува со своите домашни миленичиња, на кои редовно им го посветува своето слободно време.

Иако неодамна, на жалост на милиони обожавателки, во тајност се ожени со манекенката Хејли Болдвин, сепак Џастин без нејзе тргнал во прошетка и тоа буткајќи количка за близнаци, во која ги сместил своите мали пријателчиња.

На патот до ресторанот со задоволство им излегол во пресрет на фановите кои се сликале со него, а се пошегувал дека неговите кученца се негови бебиња.

 

Back To Top