skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
ДКСК: Заев не може да биде премиер и министер за финансии
Заев: Го повлекувам предлогот да бидам и министер за финансии, иако уставот и законите го дозволуваат тоа
Атанасов: Сакав да бидам министер, бидејќи во образованието се прави малку
Весел Мемеди ќе поднесе оставка од функцијата потпретседател на Собранието
Шекеринска: Северна Македонија ќе учествува на сите сензитивни дискусии во НАТО
Димитров: Бугарија и Македонија ќе најдат начин низ пријателство и почит да го решат прашањето за Гоце Делчев
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Ќе се заљубите: Ова е девојката од новиот спот на Лозано (ФОТО)

Ќе се заљубите: Ова е девојката од новиот спот на Лозано (ФОТО)
  • 05.06.2018

За неколку дена ќе имате можност да го погледнете најновиот видеоспот на познатиот пејач Лозано за песната „Јако, јако“, кој беше снимен во Кушадаси.

Како и во останатите, така и за овој Лозано ја продолжи традицијата во неговите спотови да се појавуваат преубави девојки.

Овојпат главната улога покрај Влатко во ова видео ја има преубавата кумановка Мартинија Георгиевска.

Погледнете неколку нејзини фотографии:

It’s okay to live a life that others don’t understand?

A post shared by MARTINIJA GEORGIEVSKA (@martiniyageo_) on

???

A post shared by MARTINIJA GEORGIEVSKA (@martiniyageo_) on

You were made for the stars. And the quiet chaos. ??

A post shared by MARTINIJA GEORGIEVSKA (@martiniyageo_) on

#lastnight ?

A post shared by MARTINIJA GEORGIEVSKA (@martiniyageo_) on

Инаку спотот за песната „Јако, јако“ , ќе биде премиерно објавен на јутјуб-каналот на Лозано.

Back To Top