skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
(Видео) Со дрон во Скопје откриен потпалувач на оган
Веќе е извесно дека завршница за предметите на СЈО ќе има
Вистиномер.мк: Химната не е отстранета од образовните програми за основците
Анѓушев: Едно семејство не може да живее со 200 евра плата, минималната плата мора да расте

Ќе се заљубите: Ова е девојката од новиот спот на Лозано (ФОТО)

Ќе се заљубите: Ова е девојката од новиот спот на Лозано (ФОТО)
  • 05.06.2018

За неколку дена ќе имате можност да го погледнете најновиот видеоспот на познатиот пејач Лозано за песната „Јако, јако“, кој беше снимен во Кушадаси.

Како и во останатите, така и за овој Лозано ја продолжи традицијата во неговите спотови да се појавуваат преубави девојки.

Овојпат главната улога покрај Влатко во ова видео ја има преубавата кумановка Мартинија Георгиевска.

Погледнете неколку нејзини фотографии:

It’s okay to live a life that others don’t understand?

A post shared by MARTINIJA GEORGIEVSKA (@martiniyageo_) on

???

A post shared by MARTINIJA GEORGIEVSKA (@martiniyageo_) on

You were made for the stars. And the quiet chaos. ??

A post shared by MARTINIJA GEORGIEVSKA (@martiniyageo_) on

#lastnight ?

A post shared by MARTINIJA GEORGIEVSKA (@martiniyageo_) on

Инаку спотот за песната „Јако, јако“ , ќе биде премиерно објавен на јутјуб-каналот на Лозано.

Back To Top