skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Алтернатива е новото име на партијата на Африм Гаши – Беса останува на Касами
Могерини: ЕУ ќе го поздрави историскиот успех на Скопје и Атина
Бугарија в среда ќе го ратификува Протоколот за НАТО
Северна Македонија денеска на агендата на министрите за надворешни на ЕУ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ

Ќе плачете од смеење: Уште едно урнебесно интервју со Амди Бајрам! (ВИДЕО)

Ќе плачете од смеење: Уште едно урнебесно интервју со Амди Бајрам! (ВИДЕО)
  • 07.02.2019

Едно од нашите најкоментирани интервјуа е со пратеникот Амди Бајрам. Беше вистински хит по социјалните мрежи, особено што ни ја утна емисијата, наместо Ексклузив, не нарече Експлозив.

Но, му дадовме втора шанса, да видиме колку се има поправено, но сепак не си ја завршил добро „домашната работа“ и повторно не нарече Експлозив.

Даде одговор и доколку стане претседател дали ќе ја легализира марихуаната, а крајот на интервјуто ќе ве остави во солзи од смеење!

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top