skip to Main Content

Ќерката на Цеца се разголе: Анастасија Ражњатовиќ ја покажа својата секси линија (ФОТО)

Ќерката на Цеца се разголе: Анастасија Ражњатовиќ ја покажа својата секси линија (ФОТО)
  • 27.06.2019

Популарната пејачка Анастасија Ражњатовиќ се фотографираше на одмороот на Миконос и ги израдува своите следбеници на социјалните мрежи.

Иако не е во Србија, Анастасија своите фанови на Инстаграм редовно ги информира каде е и што прави, а овој пат како изгледаат нејзините летни денови.

Ражњатовиќ позира во бикини покрај море, но сепак во прв план е совршената фигура на пејачката и совршено обликуван задник.

Back To Top