skip to Main Content

Љубовта им цвета: Бремената Александра Пријовиќ вака му го честиташе роденденот на Филип (ФОТО)

Љубовта им цвета: Бремената Александра Пријовиќ вака му го честиташе роденденот на Филип (ФОТО)
  • 19.08.2018

Филип Живојиновиќ денеска го прославува својот 33. роденден. Меѓу првите му беше честиташе и неговата сопруга Александра Пријовиќ, која е во блажена состојба.

Имено, Александра му честиташе на роденденот со емотивна порака, а неговиот одговор многу ги пропушти.

„Среќен роденден на мојот најдобар сопруг на светот! Те сакам!“ – му напиша на Александар на Филип, по што следеше неговиот одговор.

Srecan rodjendan mom najboljem muzu na svetu! Volim te! ❤️??? @carpediem_fbz

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on

Филип одговори кратко и јасно, велејќи само: „Те сакам“.

Back To Top