skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
ДКСК: Заев не може да биде премиер и министер за финансии
Заев: Го повлекувам предлогот да бидам и министер за финансии, иако уставот и законите го дозволуваат тоа
Атанасов: Сакав да бидам министер, бидејќи во образованието се прави малку
Весел Мемеди ќе поднесе оставка од функцијата потпретседател на Собранието
Шекеринска: Северна Македонија ќе учествува на сите сензитивни дискусии во НАТО
Димитров: Бугарија и Македонија ќе најдат начин низ пријателство и почит да го решат прашањето за Гоце Делчев
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Јутуберите Џипи и Стефонатор ги имаат убедливо најлошите песни за оваа година (ВИДЕО)

Јутуберите Џипи и Стефонатор ги имаат убедливо најлошите песни за оваа година (ВИДЕО)
  • 13.06.2019

Со децении наназад па и сега нашата сцена може да се пофали со високо квалитетни песни, но постојат и онакви од кои ќе морате да посетите стручно медицинско лице, доколку ги преслушате па истото да ја провери вашата здравстена состојба и да ви одреди соодветна дијагноза.

Тимот на „Ексклузив“ направи топ 5 листа на најлоши македонски песни од кои очи ќе ве заболат, уши ќе ви откажат. Бидете подготвени…..

 

Back To Top