skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Денеска во 18 часот седница на ЦО на СДСМ за кадровските промени
Последен ден од изборите во ЕУ, првичните резултати пред полноќ
Од среда започнува пријавувањето за социјална помош во центрите
Торонто влезе во големото НБА финале
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Јоце Панов за конфликтот со Панчо: Јас не се тепам, јас може само да го тепам! (ВИДЕО)

Јоце Панов за конфликтот со Панчо: Јас не се тепам, јас може само да го тепам! (ВИДЕО)
  • 15.09.2018

Јоце Панов беше гостин во вчерашното издание на Ексклузив. Одлично си ја завршија работата младите водители Стефан Лазаров и Николина Славковска, а Стефан го повика како засилување и Зоран Василевски Фаци.

Токму Зоран имаше интересни прашања за Јоце, па тој за Ексклузив откри доста интересни работи за себе, свадбата, каква кола вози, но и за конфликтот со Панчо од ДНК. 

Погледнете го гостувањето на Јоце Панов:

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top