skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева ќе сведочи пред Русковска во 10 часот во вторник
Јанева негира дека дала наредба за претрес на обвинителите
Обвинителот Рустеми сведочи во ОЈО
Стефанова за комуникацијата меѓу Јанева и Камчев: Не сум експерт за криминал
Скопје и Софија ја интензивираат соработката во одбраната
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Јоце Панов за конфликтот со Панчо: Јас не се тепам, јас може само да го тепам! (ВИДЕО)

Јоце Панов за конфликтот со Панчо: Јас не се тепам, јас може само да го тепам! (ВИДЕО)
  • 15.09.2018

Јоце Панов беше гостин во вчерашното издание на Ексклузив. Одлично си ја завршија работата младите водители Стефан Лазаров и Николина Славковска, а Стефан го повика како засилување и Зоран Василевски Фаци.

Токму Зоран имаше интересни прашања за Јоце, па тој за Ексклузив откри доста интересни работи за себе, свадбата, каква кола вози, но и за конфликтот со Панчо од ДНК. 

Погледнете го гостувањето на Јоце Панов:

Back To Top