skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Германски печат: ЕУ земјите подготвени да ја прифатат само Северна Македонија
Расмусен: Земјите од ЕУ не можат да ѝ ја негираат на Македонија иднината што ја бара
Шекеринска: Земјава за една година направи скок од 23 места во однос на стабилноста
Новата амбасадорка на САД во земјава положи свечена заклетва
Сведок од УБК: До системот за прислушување се пристапуваше и надвор од МВР, од поранешниот Аеро клуб
Министерството за правда ги објави извештаите од надзорот во судовите за АКМИС системот
ОН: Светот до 2050 година ќе брои 9,7 милијарди луѓе
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Јелена Карлеуша одлепи поради лажни приказни за нејзиниот развод!

Јелена Карлеуша одлепи поради лажни приказни за нејзиниот развод!
  • 08.01.2019

Пејачката Јелена Карлеуша доживеа тежок удар откако во медиумите излезе приказна дека наводно таа го изневерила својот сопруг и дека е можно да се разведат. И се тоа се случило на Божиќ, па затоа Јелена е дополнително потресена.

Таа минатата вечер изјави и откри дека со нејзиниот брак е се во ред, а и нејзиниот сопруг Душко Тосиќ ги потврди нејзините зборови, а потоа денес таа изјави уште нешто!

“Медиумите и луѓето кои синхонизирано, договорено и смислено ме нападнаа на Божиќ (?!?!), со намера да ми наштетат на мене, моите деца и моето семејство, од мене нека не очекуваат “Мир Божји и Христос се роди”. Мислам дека бев јасна”, е острата порака која Карлеуша ја испрати преку социјалните мрежи.

 

Back To Top