skip to Main Content

Јелена Карлеуша не изгледала никогаш подобро (ФОТО)

Јелена Карлеуша не изгледала никогаш подобро (ФОТО)
  • 12.05.2019

Јелена Карлеуша вчера вечер настапи во Порторож, а фановите ги израдува со провокативни фотографии од хотелот во кој беше сместена.

Веднаш откако пристигна, ЈК позираше на терасата со поглед кон отворено море, а со се тоа ја покажа својата одлична форма во долг, но многу провокативен фустан.

Иако тоа кога ќе ја погледнеме од профил и не делуваше така…

Јелена своите гради едвај ги покри, градник не носеше, а фустанот е целосно залепен за нејзиното тело па се гледа нејзината совршена форма на стомакот.

 

Но, како тоа да не беше доволно, Јелена ги почасти фановите со уште попровокативна фотографија – од нејзиниот кревет. Морате да се согласите со нас, дека Јелена никогаш не изгледала подобро.

 

Back To Top