skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Тренд на дезинформации со цел наведување на публиката кон погрешни заклучоци
Грчкиот остров Парос во обид да биде првиот остров без пластика
Кои пет градови се преполни со туристи?
Пронајдена порака во шише стара 50 години
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Јелена Карлеуша го тужи Огњен Врањеш! (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша го тужи Огњен Врањеш! (ВИДЕО)
  • 12.02.2019

Јелена Карлеуша преку своите социјалните мрежи се обрати на јавноста, а преку видео снимка соопшти дека поднела 120 тужби поради аферата Јелена Карлеуша-Огњен Врањеш, која пред неколку недели го раздрма целиот регион.

-Во секоја од овие 120 тужби, тужена е личноста со име Огњен Врањеш, како соучесник на сите тужени медиуми- напиша на објавата.

Во продолжение погледнете го видеото кое таа го објави на својот Инстаграм профил:

 

View this post on Instagram

 

✍🏻 120 lawsuits against Serbian press

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

 

Back To Top