skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Католиците го слават Велигден
Граѓаните го избираат петтиот претседател, прв на Република Северна Македонија
Охрид, Дебар и Ново Село избираат градоначалници
За победа во прв круг потребни 904.066 гласови, во вториот 723.253
МВР подготвено да обезбеди достојна и безбедна изборна атмосфера
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Ја посрамоти пред сите: Момчето на Алесандра Амбросио се помоча во гаќи (ФОТО)

Ја посрамоти пред сите: Момчето на Алесандра Амбросио се помоча во гаќи (ФОТО)
  • 15.04.2019

Ангелот на „Victoria’s Secret“ Алесандра Амбросио доживеа непријатна ситуација поради нејзиното момче.

Николо Оди се помоча во гаќи додека со моделот беа дел од познатиот фестивал „Coachella“.

Парот беше фотографиран како заминува од една забава, додека фармерките на фотографот беа мокри.

Додека Амбросио го криеше своето лице од папараците, Николо очигледно немаше проблем со малата незгода што му се случи.

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top