skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Атина бара исполнување на сите обврски од Договорот од Преспа
Пратеници бараат изборен модел со една изборна единица
Тимот на СЈО разрешен, предметите во рацете на Јовески
ВМРО-ДПМНЕ бара смена на Русковска – на шефовското место да седи професор

Јана го покажа стомачето

Јана го покажа стомачето
  • 11.06.2019

Актерката Јана Стојановска која овој месец ќе се мажи за црногорскиот кошаркар Андрија Бојиќ уживаше на одмор во Грција. Јана е во во петтиот месец од бременоста, а свадената веселба ке биде во Белград.

Јана и Андрија се запознале минатата година во април, кога кошаркарот на МЗТ играл во Полска.

Back To Top