skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
ДКСК: Заев не може да биде премиер и министер за финансии
Заев: Го повлекувам предлогот да бидам и министер за финансии, иако уставот и законите го дозволуваат тоа
Атанасов: Сакав да бидам министер, бидејќи во образованието се прави малку
Весел Мемеди ќе поднесе оставка од функцијата потпретседател на Собранието
Шекеринска: Северна Македонија ќе учествува на сите сензитивни дискусии во НАТО
Димитров: Бугарија и Македонија ќе најдат начин низ пријателство и почит да го решат прашањето за Гоце Делчев
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Што прави денес една од најубавите манекенки Надица Георгиева? (ВИДЕО)

Што прави денес една од најубавите манекенки Надица Георгиева? (ВИДЕО)
  • 22.05.2019

Надица Георгиева засекогаш ќе остане како една од најдобрите и најубавите манекенки во Македонија. Таа е вистински пример како една дама треба да се оддржува во текот на годините, па слободно можеме да кажеме дека е како виното…колку е постара, толку е поубава.

Нашиот колега Зоран Василевски успеа да ја “улови” на една забава во главниот град, па поразговараа на разни теми…Таа се присети на почетоците, но дознавме и што прави денеска таа.

Во продолжение погледнете го целото интервју:

 

Back To Top