skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
(Видео) Со дрон во Скопје откриен потпалувач на оган
Веќе е извесно дека завршница за предметите на СЈО ќе има
Вистиномер.мк: Химната не е отстранета од образовните програми за основците
Анѓушев: Едно семејство не може да живее со 200 евра плата, минималната плата мора да расте

Што прави денес една од најубавите манекенки Надица Георгиева? (ВИДЕО)

Што прави денес една од најубавите манекенки Надица Георгиева? (ВИДЕО)
  • 22.05.2019

Надица Георгиева засекогаш ќе остане како една од најдобрите и најубавите манекенки во Македонија. Таа е вистински пример како една дама треба да се оддржува во текот на годините, па слободно можеме да кажеме дека е како виното…колку е постара, толку е поубава.

Нашиот колега Зоран Василевски успеа да ја “улови” на една забава во главниот град, па поразговараа на разни теми…Таа се присети на почетоците, но дознавме и што прави денеска таа.

Во продолжение погледнете го целото интервју:

 

Back To Top