skip to Main Content

ШОКАНТНО! Раста на Инстаграм покажа вистинска марихуана! (ФОТО)

ШОКАНТНО! Раста на Инстаграм покажа вистинска марихуана! (ФОТО)
  • 03.09.2018

Популарниот српски рапер – Стефан Џуриќ Раста повторно ги шокираше фановите! Имено, тој на својот Инстаграм профил покажа како се прави џоинт.

На фотографијата можете да видите марихуана заедно со банкнота од 50 евра. Раперот на овој начин дефинитивно не влијае добро на своите фанови меѓу кои има и многу малолетници

Погледнете:

Back To Top