skip to Main Content

Црвениот кармин откри се: Сепак постои нешто меѓу Лејди Гага и Бредли Купер (ФОТО)

Црвениот кармин откри се: Сепак постои нешто меѓу Лејди Гага и Бредли Купер (ФОТО)
  • 02.03.2019

Од неодамнешното доделување на Оскар целиот свет не престанува за зборува за романсата  на Бредли Купер и Лејди Гага. Гласините се зголемија после нивниот заеднички настап на церемонијата на доделувањето на Оскарот, кој беше премногу интимен, па многумина тврдат дека такво нешто е тешко да се одглуми.

Филмот „Ѕвездата е родена“, почна да се прикажува уште минатата година, а во екот на аферата после Оскарот фановите почнаа да ги преиспитуваат сите нивни заеднички појавувања во јавноста и забележаа детал кој многумина не го забележаа.

Имено на фотографијата од премиерата на филмот на 24 септември 2018 година во Лос Анџелес на која Бредли и Гага позираат еден крај друг, фановите забележаа траги од црвен кармин на усните на актерот. Тоа не не било многу чудно доколку Лејди Гага, која позира крај него немала идентична боја на кармин.

Back To Top