skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Германски печат: ЕУ земјите подготвени да ја прифатат само Северна Македонија
Расмусен: Земјите од ЕУ не можат да ѝ ја негираат на Македонија иднината што ја бара
Шекеринска: Земјава за една година направи скок од 23 места во однос на стабилноста
Новата амбасадорка на САД во земјава положи свечена заклетва
Сведок од УБК: До системот за прислушување се пристапуваше и надвор од МВР, од поранешниот Аеро клуб
Министерството за правда ги објави извештаите од надзорот во судовите за АКМИС системот
ОН: Светот до 2050 година ќе брои 9,7 милијарди луѓе
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Хрватската ѕвезда Нина Бадриќ во новата емисија на „Вечер со Тијана“, погледнете ја најавата (ВИДЕО)

Хрватската ѕвезда Нина Бадриќ во новата емисија на „Вечер со Тијана“, погледнете ја најавата (ВИДЕО)
  • 10.05.2018

И оваа сабота ве очекува уште едно одлично издание на емисијата „Вечер со Тијана“ во која гостува познатата хрватска ѕвезда Нина Бадриќ, која за ова снимање специјално допатува од нејзиниот Загреб.

Ќе уживате во многу музика, ќе имате прилика да ги слушнете најпознатите хитови на хрватската Витни Хјустон, а исто така ќе слушнете интересни приказни за нејзините почетоци во музиката, за приватниот живот, а богами и слатко ќе се изнасмеете.

За тоа, не го пропуштајте и ова издание на „Вечер со Тијана“. Сабота,  20 часот на „1ТВ“.

Погледнете ја најавата:

Back To Top