skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
МВР: Одделенијата за управни работи ќе работат за викендите кога ќе се гласа за избор на претседател
Делегација на ПССЕ ќе го набљудува спроведувањето на претседателските избори
Бесплатна телефонска линија за пријавување повреда на избирачкото право
Почнува теренската вакцинација во основните и средните училишта
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ

Хрватската ѕвезда Нина Бадриќ во новата емисија на „Вечер со Тијана“, погледнете ја најавата (ВИДЕО)

Хрватската ѕвезда Нина Бадриќ во новата емисија на „Вечер со Тијана“, погледнете ја најавата (ВИДЕО)
  • 10.05.2018

И оваа сабота ве очекува уште едно одлично издание на емисијата „Вечер со Тијана“ во која гостува познатата хрватска ѕвезда Нина Бадриќ, која за ова снимање специјално допатува од нејзиниот Загреб.

Ќе уживате во многу музика, ќе имате прилика да ги слушнете најпознатите хитови на хрватската Витни Хјустон, а исто така ќе слушнете интересни приказни за нејзините почетоци во музиката, за приватниот живот, а богами и слатко ќе се изнасмеете.

За тоа, не го пропуштајте и ова издание на „Вечер со Тијана“. Сабота,  20 часот на „1ТВ“.

Погледнете ја најавата:

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top