skip to Main Content

(Фото 18+) Снежана ги покажа огромните гради

(Фото 18+) Снежана ги покажа огромните гради
  • 17.10.2019

Сопругата на голманот на Црвена Ѕвезда, Снежана Бојран го прослави 37. роденден. Убавата Снежана за роденденот облека секси комбинација.

Нејзиниот сопруг таа вчер бил во Северна Америка, па не присуствувал на роденденот. Бујното деколте на Снежаната никој не осави рамнодушен.

Уверете се:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Snezana Borjan (@snezanafi) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Snezana Borjan (@snezanafi) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Snezana Borjan (@snezanafi) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Snezana Borjan (@snezanafi) on

Back To Top