skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Османи оптимист дека многу бргу ќе се најде решение за законот за ЈО
Заев: Секој предлог за законот за јавно обвинителство е вреден за внимание
ВМРО-ДПМНЕ достави предлог за законот за ЈО

(Фото): Нивес не мирува

(Фото): Нивес не мирува
  • 11.09.2019

Хрватската актерка, старлета и пејачка, Нивес Целзиус, го покажа џиновското деколте. Целта – да ја пробуди машката имагинација и да ги запали социјалните мрежи.

Back To Top