skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Османи оптимист дека многу бргу ќе се најде решение за законот за ЈО
Заев: Секој предлог за законот за јавно обвинителство е вреден за внимание
ВМРО-ДПМНЕ достави предлог за законот за ЈО

(Фото) Линдзи Вон со провокативнa фотографија направи хаос на интернет

(Фото) Линдзи Вон со провокативнa фотографија направи хаос на интернет
  • 07.09.2019

Американската скијачка Линдзи Вон секако е една од најсексипилните спортистки на сите времиња, а преку социјалните мрежи таа не пропушта можност да го потврди тоа.

На последната фотографија, објавена во Венити Фер, Вон е во чипкано фустанче низ кое се гледаат брадавиците од нејзините гради.

Back To Top