skip to Main Content

(ФОТО) Катарина бремена вежба во теретана

(ФОТО) Катарина бремена вежба во теретана
  • 06.07.2019

Македонската менекенка и топ модел од светски калибар, Катарина Ивановска е бремена по втор пат. Таа деновиве постојано споделува фотографии од нејзиното трудничко стомаче.

Овој пат таа објави и фотка додека вежба во теретана.

Back To Top