skip to Main Content

(Фото) Инстаграм „гори“: Мажите се тепаат за да бидат со неа

(Фото) Инстаграм „гори“: Мажите се тепаат за да бидат со неа
  • 20.09.2019

Деми Роуз во моментов е една од најатрактивните, најпосакувани и најжешки убавици, истовремено и една од највлијателните жени на Инстаграм со над 9,7 милиони следбеници.

Таа е модел и Инстаграм ѕвезда а се прослави со своите бујни атрибути кои не се срами да ги покаже.

Судејќи по нејзините разголени фотографии, многумина би помислиле дека таа има многу скандали зад себе, но Деми сепак нема.

Таа веќе со години е заљубена во едно момче но нивната врска ја држи подалеку од очите на јавноста.

Неговото име е Крис Мартинез и е диџеј и сопственик на клуб во Ибица каде што Деми често присутна.

 

Back To Top