skip to Main Content

(Фото) Бугарската пејачка сака „пиштол гола“ да се шета дури и по дома

(Фото) Бугарската пејачка сака „пиштол гола“ да се шета дури и по дома
  • 08.10.2019

Бугарската фолкерка Јаница се фотографираше сосема гола, носејќи на себе само боксериски ракавици. Пејачката ја почести машката публика наместо со торта со гола фотографија, кратко време откако го прослави роденденот во друштво на пријателите и семејство.

Таа е задоволна што може да ги израдува своите обожаватели не само со нејзиниот нов хит „Шампионка“, туку и со жешка фотографија.

Признава дека нејзиниот телесен изглед е генетско наследство и дека не практикува никакви диетално-фитнес режими, правејќи ги љубоморни другите изведувачи исто како и дека сака да се шета гола. дури и по дома?!

 

 

Back To Top