skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
(Видео) Со дрон во Скопје откриен потпалувач на оган
Веќе е извесно дека завршница за предметите на СЈО ќе има
Вистиномер.мк: Химната не е отстранета од образовните програми за основците
Анѓушев: Едно семејство не може да живее со 200 евра плата, минималната плата мора да расте

(ФОТО) Скандал во една скопска кафеана, сексуално нападнат пејачот Филип Пешевски

(ФОТО) Скандал во една скопска кафеана, сексуално нападнат пејачот Филип Пешевски
  • 25.05.2019

Вчера вечерта во една скопска кафеана кај  Т.Ц. “ Беверли Хилс “ во Скопје,  поточно во тоалетот ,се одвивала вистинска драма. Имено  младиот пејач Филип Пешевски по завршување  на свирката каде што настапувал , заминал во тоалетот и таму буквално бил нападнат од русокоса девојка која инсистирала на секс со пејачот. Филип шокиран пробувал да ја оттурне пијана девојка од себе и  тогаш настанал вистински хаос.

– “ Девојката беше пијана и не знаеше што прави. Ме фати за ременот од фармерките и почна на сила да ме раскопчува. Еден од гостите ми помогна да ја турнеме надвор. Искрено ми беше многу непријатно “, ни рече Филип  во телефонскиот разговор.

Драмата завршила после неколку минути, кога другарките на девојката ја собрале со нив во автомобилот и засрамени  заминале.

 

Back To Top