skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
ДКСК: Заев не може да биде премиер и министер за финансии
Заев: Го повлекувам предлогот да бидам и министер за финансии, иако уставот и законите го дозволуваат тоа
Атанасов: Сакав да бидам министер, бидејќи во образованието се прави малку
Весел Мемеди ќе поднесе оставка од функцијата потпретседател на Собранието
Шекеринска: Северна Македонија ќе учествува на сите сензитивни дискусии во НАТО
Димитров: Бугарија и Македонија ќе најдат начин низ пријателство и почит да го решат прашањето за Гоце Делчев
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

(ФОТО) Скандал во една скопска кафеана, сексуално нападнат пејачот Филип Пешевски

(ФОТО) Скандал во една скопска кафеана, сексуално нападнат пејачот Филип Пешевски
  • 25.05.2019

Вчера вечерта во една скопска кафеана кај  Т.Ц. “ Беверли Хилс “ во Скопје,  поточно во тоалетот ,се одвивала вистинска драма. Имено  младиот пејач Филип Пешевски по завршување  на свирката каде што настапувал , заминал во тоалетот и таму буквално бил нападнат од русокоса девојка која инсистирала на секс со пејачот. Филип шокиран пробувал да ја оттурне пијана девојка од себе и  тогаш настанал вистински хаос.

– “ Девојката беше пијана и не знаеше што прави. Ме фати за ременот од фармерките и почна на сила да ме раскопчува. Еден од гостите ми помогна да ја турнеме надвор. Искрено ми беше многу непријатно “, ни рече Филип  во телефонскиот разговор.

Драмата завршила после неколку минути, кога другарките на девојката ја собрале со нив во автомобилот и засрамени  заминале.

 

Back To Top