skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Бектеши – Азеведо: Северна Македонија е на вистински пат за отворена економија и економски раст
Неизвесна лидерската средба, Мицковски не гледа потреба да присуствува
Седница на собраниската Комисија за здравство
Земјотрес во Струмица, Валандово и околината
Пролонгирано заминувањето во затвор на Сеад Кочан, додека не се одлучи по неговото барање
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

(ФОТО) Синот на Дани порасна во вистински убавец

(ФОТО) Синот на Дани порасна во вистински убавец
  • 25.05.2019

Лазар (18) синот на поп ѕвездата Дани Димитровска порасна во вистински убавец. Лазар е матурант во гимназајата “ Орце Никлов“ и многу личи на негавата славна мајка. Дани му посвети и статус на Фејсбук, напиша емотивна порака, до како што таа вели , нејзината најголема љубов. Таа му ја посвети песната “ Свети“.

 

Back To Top