skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева со полициска придружба замина за Гевгелија
Законски нејаснотии кој ќе управува со СЈО по приведувањето на Јанева
Судењето за „Монструм“ одложено за 5 септември
Се запали автубус на ЈСП во Ѓоче Петров
Косовското Собрание се самораспушти, се очекува датумот за избори
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

(ФОТО) Наоми Кембел на 49 години потполно гола и секси

(ФОТО) Наоми Кембел на 49 години потполно гола и секси
  • 17.06.2019

Наоми Кембел  или Црниот пантер, најплатениот супер модел во светот, на Инстаграм сподели фотографија на која позира потполно гола.

49- годишната манекенка  престојуваше во Кенија каде имаше фотосесија, па сподели фотографија на својот Инстаграм и напиша:

„Долго време ми требаше да се чувствувам добро во моето тело – тоа е нешто што доаѓа со возраста, и навистина се случи само во изминатите неколку години“, напиша таа.

 

Back To Top