skip to Main Content

(ФОТО) Наоми Кембел на 49 години потполно гола и секси

(ФОТО) Наоми Кембел на 49 години потполно гола и секси
  • 17.06.2019

Наоми Кембел  или Црниот пантер, најплатениот супер модел во светот, на Инстаграм сподели фотографија на која позира потполно гола.

49- годишната манекенка  престојуваше во Кенија каде имаше фотосесија, па сподели фотографија на својот Инстаграм и напиша:

„Долго време ми требаше да се чувствувам добро во моето тело – тоа е нешто што доаѓа со возраста, и навистина се случи само во изминатите неколку години“, напиша таа.

 

Back To Top