skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Бектеши – Азеведо: Северна Македонија е на вистински пат за отворена економија и економски раст
Неизвесна лидерската средба, Мицковски не гледа потреба да присуствува
Седница на собраниската Комисија за здравство
Земјотрес во Струмица, Валандово и околината
Пролонгирано заминувањето во затвор на Сеад Кочан, додека не се одлучи по неговото барање
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

( ФОТО) Музичарот Елвир Мекиќ ја покажа сопругата

( ФОТО) Музичарот Елвир Мекиќ ја покажа сопругата
  • 18.06.2019

Некогаш популарниот пејач Елвир Мекиќ моментно е во Скопје. Друштво му прави  сопругата Лејла која има свој салон за убавина. Елвир и Лејла живеат во Сараево и имаат шестгодишен син. пејачот  во Сараево прави музика за тамошните изведувачи.

Back To Top