skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Католиците го слават Велигден
Граѓаните го избираат петтиот претседател, прв на Република Северна Македонија
Охрид, Дебар и Ново Село избираат градоначалници
За победа во прв круг потребни 904.066 гласови, во вториот 723.253
МВР подготвено да обезбеди достојна и безбедна изборна атмосфера
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

(ФОТО)Медиумите не ја оставаат Карлеуша на мира ниту кога тагува

(ФОТО)Медиумите не ја оставаат Карлеуша на мира ниту кога тагува
  • 14.04.2019

Балканската ѕвезда Јелена Карлеуша  е во фокусот на вниманието дури и кога тагува. На фотографиите музичката ѕвезда е на гробот на нејзината мајка Дивна , која  неодамна почина од канцер. Според српските медиуми, Карлеуша скоро секој ден го посетува вечното почивалиште на мајка и, се грижи секогаш да има свежо цвеќе на грбот и таму седи со часови.

фото-Ало.рс

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top