skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Груевски останува во Будимпешта
Шекеринска во Брисел: Билатерални средби со министри за одбрана на НАТО земји
Ексклузивно интервју со Бојан Јовановски – петок 21:00 во Отворено Студио 1
Презентација на втор мониторинг извештај за работата на Државното правобранителство- „Заедно во борба против корупција“
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

(ФОТО)Медиумите не ја оставаат Карлеуша на мира ниту кога тагува

(ФОТО)Медиумите не ја оставаат Карлеуша на мира ниту кога тагува
  • 14.04.2019

Балканската ѕвезда Јелена Карлеуша  е во фокусот на вниманието дури и кога тагува. На фотографиите музичката ѕвезда е на гробот на нејзината мајка Дивна , која  неодамна почина од канцер. Според српските медиуми, Карлеуша скоро секој ден го посетува вечното почивалиште на мајка и, се грижи секогаш да има свежо цвеќе на грбот и таму седи со часови.

фото-Ало.рс

Back To Top