skip to Main Content

Упс, грешка: Дара Бубамара објави провокативно видео за кое сега се кае

Упс, грешка: Дара Бубамара објави провокативно видео за кое сега се кае
  • 27.03.2019

После една порно афера, или како што Дара Бубамара би знаела да каже „после едно погрешно притиснато копче“, темпераментната пејачка повторно е во центарот на вниманието.

Имено, откако „случајно“ Бубамара објави екскплицитно видео на својот Инстаграм профил, со брзина на светлината се прошири низ социјалните мрежи, иако пејачка набрзо го тргна.

Астрологот Душан Величковиќ за српскиот „Ало!“ откри дали Дара повторно ќе го притисне погрешното копче или ќе се смири со некој дечко и ќе застане на лудиот камен.

„Дара е жена лавица, која цел живот крвнички работеше од своите четиринаесет години, и сега тоа што ги пушта своите порничи веројатно е очајнички обид да се врати на сцената и да им парира на колешките. Целиот нејзин хороскоп е во многу подеми, но и падови, а нејзиниот хороскопски знак Близнаци ќе ѝ донесе многу среќа во кариерата“, вели астрологот.

 

Back To Top