skip to Main Content

Убава на мама: Наталија Грубовиќ го прослави првиот роденден на ќеркичката Натали (ФОТО)

Убава на мама: Наталија Грубовиќ го прослави првиот роденден на ќеркичката Натали (ФОТО)
  • 29.09.2018

Познатата екс-водителка и манекенка Наталија Грубовиќ го прослави првиот роденден на нејзината ќеркичка која го носи нејзиното име, односно и таа се вика Натали.

Роденеденската прослава била во еден познат ресторан во Нови Сад, а на неа присуствувале и нејзиното семејство од Скопје.

Инаку ова е прво дете на убавицата, која пред неколку години стапи во брак со бизнисменот од Нови Сад, Дрен Глушац.

Back To Top