skip to Main Content

Три години подоцна: Анџелина Џоли и Бред Пит прв пат фатени заедно по разводот (ФОТО)

Три години подоцна: Анџелина Џоли и Бред Пит прв пат фатени заедно по разводот (ФОТО)
  • 01.02.2019

Во 2016 година во јавноста одекна веста дека Анџелина Џоли и Бред Пит се разведуваат и одтогаш парот ниту еднаш не беше забележан заедно се до пред неколку дена.

Бранџелина се фотографирани заедно во Лос Анџелес, а извори блиски до поранешните сопружници велат дека се виделе поради старателството на децата.

На фотографиите кои се појавија на Инстаграм може да се забележи дека Бред и Анџелина воопшто не се расположени.

Back To Top