skip to Main Content

Трета среќа за Кристијан Греј: Неговата сопруга ги разнежни фановите (ФОТО)

Трета среќа за Кристијан Греј: Неговата сопруга ги разнежни фановите (ФОТО)
  • 03.04.2019

Актерот Џејми Џорнан (36), кој со брзина на светлината се прослави со ликот Кристијан Греј во серијалот на филмови “50 нијанси”, по трет пат се реализираше во улогата родител. Имено, неговата сопруга Амелија Ворнер (36) на светот донесе девојче., чие име и понатаму е непознато во јавноста.

Госпоѓата Џорнан на убав начин се пофали дека повторно стана мајка. Објави фотографија на која се наоѓаат три пара различни детски патики.

-Многу сум горда на овие три девојчиња. Чест е да се биде нивна мајка- напиша Амелија.

 

View this post on Instagram

 

So proud of these three glorious girls, it’s an honour being their mummy..feeling incredibly lucky today #happymothersday

A post shared by Amelia Warner (@awarnermusic) on

Back To Top