skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева со полициска придружба замина за Гевгелија
Законски нејаснотии кој ќе управува со СЈО по приведувањето на Јанева
Судењето за „Монструм“ одложено за 5 септември
Се запали автубус на ЈСП во Ѓоче Петров
Косовското Собрание се самораспушти, се очекува датумот за избори
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Тракер направи „Невоља“ на социјалните мрежи! (ВИДЕО)

Тракер направи „Невоља“ на социјалните мрежи! (ВИДЕО)
  • 21.07.2019

Андреј Трајковски познат како Тракер од „Урбан Рекордс“ денеска буквално направи невоља на социјалните мрежи.

Јутјуб “гори” откако на каналот на најпознатиот македонски трап бренд беше објавен новиот сингл на Тракер со наслов „Невоља“.

Видео-записот е сниман на неколку локации, а за да биде се совршено во спотот гостува и убава млада девојка. Како што ќе кажат фановите…летниот хит го има Тракер! Уживајте…