skip to Main Content

Том Круз ѝ забрани на Никол Кидман да присуствува на свадбата на нивниот син, еве која е причината

Том Круз ѝ забрани на Никол Кидман да присуствува на свадбата на нивниот син, еве која е причината
  • 29.03.2019

Никол Кидман по се изгледа нема да присуствува на свадбата на својот син Конор, со оглед на фактот што нејзиниот поранешен сопруг, Том Круз,  ѝ забрани да се појави.

Конор наскоро ќе го изговори судбоносното „да“, а како што пренесуваат американските медиуми Круз му забранил на синот да ја покани својата мајка на церемонијата.

„Том цврсто стои зад својот став“, навел изворот и навел дека Конор е многу близок со Том па поради тоа и ќе го послуша.

 

Back To Top