skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Груевски останува во Будимпешта
Шекеринска во Брисел: Билатерални средби со министри за одбрана на НАТО земји
Ексклузивно интервју со Бојан Јовановски – петок 21:00 во Отворено Студио 1
Презентација на втор мониторинг извештај за работата на Државното правобранителство- „Заедно во борба против корупција“
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Таткото на Штип пред камерата на „Ексклузив“ за својот приватен живот (ВИДЕО)

Таткото на Штип пред камерата на „Ексклузив“ за својот приватен живот (ВИДЕО)
  • 11.10.2018

Во рубриката „На кафе со…“ во „Ексклузив“ го имаме таткото на градот Штип, односно младиот градоначалник Благој Бочварски.

Ова е можеби негово прво интервју каде тој зборува за својот приватен живот, а исто така на гледачите на „Ексклузив“ откри дали тој е сингл или пак не.

Погледнете го интервју:

Back To Top