skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Тренд на дезинформации со цел наведување на публиката кон погрешни заклучоци
Грчкиот остров Парос во обид да биде првиот остров без пластика
Кои пет градови се преполни со туристи?
Пронајдена порака во шише стара 50 години
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Талат и Наим од „Преспав“ денешни гости во Ексклузив!

Талат и Наим од „Преспав“ денешни гости во Ексклузив!
  • 21.01.2019

Најинтересните ликови од серијалот „Преспав“ ексклузивно на ваше барање денеска ги имаме како специјални гости во нашето студио.

Ви ветуваме многу смеа, забавни игри, но и работи кои не сте ги знаеле за вашите идоли.

Гледајте Ексклузив денеска на 1ТВ во 18:15 часот.

Back To Top