skip to Main Content

Стефан и Мартин денеска во Ексклузив одговараат на сите незгодни прашања! (ВИДЕО)

Стефан и Мартин денеска во Ексклузив одговараат на сите незгодни прашања! (ВИДЕО)
  • 02.04.2019
Најдобрите моменти од синоќешниот спектакуларен прв роденден на 1ТВ во македонската филхармонија за кое долго ќе се зборува…
 
Јавноста е со поделено мислење за нивната најнова песна, но факт е дека Стефан и Мартин од Некстајм кренаа голема прашина. Тие денеска се гости во нашето студио и ќе одговараат на сите незгодни прашања…
Back To Top