skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Денеска во 18 часот седница на ЦО на СДСМ за кадровските промени
Последен ден од изборите во ЕУ, првичните резултати пред полноќ
Од среда започнува пријавувањето за социјална помош во центрите
Торонто влезе во големото НБА финале
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

„Среќо мамина, среќен роденден“: Мајката на Јоксимовиќ објави фотка од двајцата (ФОТО)

„Среќо мамина, среќен роденден“: Мајката на Јоксимовиќ објави фотка од двајцата (ФОТО)
  • 21.04.2019

Роденденот на Жељко Јоксимовиќ беше одлична прилика да се собере целото семејство и да бидат заедно. Па, така покрај неговата сопруга, познатата водителка, децата, но и ќерката од првиот брак, на собиранката присуствувала и неговата мајка.

Имено, мајката Весна гордо објвила фотографија со својот син и напишала коментар.

 

View this post on Instagram

 

Sreco mamina SRECAN TI RODJENDAN💗

A post shared by Vesna G Joksimovic (@vesnagjoksimovic) on

    • Среќо мајкина, среќен нека ти е роденденот – напишала таа.

 

View this post on Instagram

 

Lepote moje💗💗💗💗

A post shared by Vesna G Joksimovic (@vesnagjoksimovic) on

Среќната баба подоцна објавила фотка и со првата внука Мина, а од фотографијата се гледа дека тие навистина се сакаат.

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top