skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Бектеши – Азеведо: Северна Македонија е на вистински пат за отворена економија и економски раст
Неизвесна лидерската средба, Мицковски не гледа потреба да присуствува
Седница на собраниската Комисија за здравство
Земјотрес во Струмица, Валандово и околината
Пролонгирано заминувањето во затвор на Сеад Кочан, додека не се одлучи по неговото барање
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Според Јутјуб: ДНК го имаат најгледаното видео во моментов во Македонија (ВИДЕО)

Според Јутјуб: ДНК го имаат најгледаното видео во моментов во Македонија (ВИДЕО)
  • 25.06.2019

Момците од дуото ДНК, Панчо и Андреј буквално ја освоија целата македонска јавност со нивната најнова песна и видеоспот за песната „Горе или доле“.

Веќе неколку дена нивниот спот според Јутјуб е најгледаното видео во земјава, односно трендинг број 1, а коментарите од нивните фанови, оваа песна ја вбројуваат во топ три најдобри во нивната кариера.

Погледнете

Back To Top