skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
(Видео) Со дрон во Скопје откриен потпалувач на оган
Веќе е извесно дека завршница за предметите на СЈО ќе има
Вистиномер.мк: Химната не е отстранета од образовните програми за основците
Анѓушев: Едно семејство не може да живее со 200 евра плата, минималната плата мора да расте

Според Јутјуб: ДНК го имаат најгледаното видео во моментов во Македонија (ВИДЕО)

Според Јутјуб: ДНК го имаат најгледаното видео во моментов во Македонија (ВИДЕО)
  • 25.06.2019

Момците од дуото ДНК, Панчо и Андреј буквално ја освоија целата македонска јавност со нивната најнова песна и видеоспот за песната „Горе или доле“.

Веќе неколку дена нивниот спот според Јутјуб е најгледаното видео во земјава, односно трендинг број 1, а коментарите од нивните фанови, оваа песна ја вбројуваат во топ три најдобри во нивната кариера.

Погледнете

Back To Top