skip to Main Content

Со ова се става точка на порно-аферата со Јелена Карлеуша! (ФОТО)

Со ова се става точка на порно-аферата со Јелена Карлеуша! (ФОТО)
  • 28.01.2019

Скандалот со Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш со денови е главна вест во медиуми, како во Србија, така и во регионот. Поп дивата пробува да ги избегне сите контакти со медиумите, а сега најави дека ја прекинува и целата комуникација со нив.

Јелена сега своите социјални мрежи објави конечно соопштение во поглед на понатамошното соработување со медиумите.

-Сите наводни изјави во медиумите од страна на Јелена Карлеуша, Душко Тошиќ или членови од нивното семејство, се апсолутна лага. Сите шпекулации во медиумите кои се во врска со Карлеуша и Тошиќ се дел од новинарско погодување. Јелена е длабоко погодена и повредена од суровиот медиумски линч, кршење на нејзините човечки права, право на вистина и фер плеј борба. Поради тоа, понатаму, нема да комуницира со медиумите. Фала ви на разбирањето.- стои во соопштението од ПР тимот.

 

Back To Top